Oferta.

Oferta.
Projekty Graficzne.

Zajmuję się projektowaniem graficznym od kilkunastu lat, w tym: systemów identyfikacji firmowej (logo, wizytówek, ulotek), książeczek, katalogów, folderów i kalendarzy, plakatów, etykiet. Jeśli chcesz abym stworzyła projekt specjalnie dla Ciebie, lub Twojej firmy, to zapraszam Cię serdecznie… napisz, lub zadzwoń… Pozdrawiam cieplutko i zapraszam do współpracy!!!

Ilustracje.

Wykonuję również ilustracje dla dzieci i dorosłych w różnej technice i stylach. Od piórka po kolaże. Wśród moich dotychczasowych prac znajdują się: ILUSTRACJE REKLAMOWE (na etykiety, kalendarze i instrukcje), ILUSTRACJE OKOLICZNOŚCIOWE (zaproszenia oraz kartki okolicznościowe), ILUSTRACJE DO WYDAWNICTW (projekty okładek, kolorowanki i zagadki) Jeśli masz jakiś pomysł na ilustrację dla Ciebie, Twoich bliskich, bądź Twojej firmy to zadzwoń... napisz... zapraszam Cię serdecznie…

Twórczość Literacka.

Moja twórczość literacka obejmuje książki dla dzieci oraz opowiadania. Czasem również artykuły z dziedziny kultury i sztuki.

Sprzedaż Przedmiotów z Autorskimi Ilustracjami

Gotowe produkty z moimi ilustracjami możesz nabyć m.in. w galeriach: Mustache, Art Madame, Pakamera, Etsy, Artillo oraz Decobazaar odnajdując artystę Parallel World. Jeśli jednak Jesteś z Łodzi, to zapraszam Cię serdecznie do zaprzyjaźnionego sklepu, gdzie mogę dostarczyć wybrane przez Ciebie przedmioty. W razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszam do kontaktu.

Back To Top
Parallel World

Grafika & Ilustracje

Kontakt

Edyta Łaszkiewicz

 

tel. 663 833 131

e-mail: edyta-laszkiewicz@parallelworld.pl